..  Het College
 
  «  februari 2020  »  
05/02/2020   Hele dag   Taalwedstrijd Engels en/of Nederlands: Daver Ayla (nm), Declerck Helena (vm), Pheanklang Nattakit (vm + nm), Somers Luca (vm), Nguyen Thienan (vm), Vancraeynest Clara (vm) MAL
07/02/2020   Hele dag   Maandrapport 4: 1e graad
07/02/2020   11:10 - 12:00   1e graad Latijn en Grieks-Latijn: Tonaal Het labyrint van Daedalus GEM - WUK
07/02/2020   11:40 - 16:00   5e jaar (behalve topsport): Bezoek Afrikamuseum Tervuren VHK - ZUM - VBB - BEH
10/02/2020-14/02/2020   Hele dag   2e jaar: Workshop Beatbox VCR
11/02/2020   Hele dag   4e jaar economie: Jieha project (verkoop tijdens de voormiddag- en de middagpauze) SCA
13/02/2020   08:25 - 12:00   2G (IW): Factory of the future ROD (Lesuur 1-2) - RES (Lesuur 3-4)
13/02/2020   13:15 - 13:45   Receptie VWO/JWO
13/02/2020   18:30 - 19:30   Infoavond ski-reis 2e jaars
14/02/2020   Hele dag   Maandrapport 3: 2e en 3e graad
14/02/2020   Hele dag   6e jaar: Project Ondernemen DBA - ZUB
17/02/2020   08:25 - 10:05   5e jaar: Week tegen pesten: Film "Love, Simon" Basta (jongerengroep) DWL
17/02/2020   08:25 - 10:05   6A: Bewonersvergadering in samenwerking met CAW DLN
17/02/2020   08:25 - 09:15   3e jaar: Theater ’Gekraakt door Eigen Naakt’ (toneel over sexting) VGG (Begeleiders leerkrachten van het 1e lesuur)
17/02/2020   10:20 - 12:00   6C: Bewonersvergadering in samenwerking met CAW ZUB
17/02/2020   10:20 - 11:10   5A (EMC3) - 5B: Nabespreking film door Basta (jongerengroep) VMB
17/02/2020   11:10 - 12:00   5W - 5T: Nabespreking film door Basta (jongerengroep) VMB
17/02/2020   11:10 - 12:10   1A, 1B, 2A: Toneelvoorstelling’Het labyrint van Daedalus’ GEM - WUK
17/02/2020   12:00 - 12:50   5A (EMC4) - 5C: Nabespreking film door Basta (jongerengroep) DWL
17/02/2020   13:45 - 14:35   5A (EM4) - 5D: Nabespreking film door Basta (jongerengroep) DWL
18/02/2020   08:25 - 10:05   2C: Factory of the future (STEM-modules) ROD
18/02/2020   08:25 - 12:25   3C: Medisch onderzoek
18/02/2020   10:20 - 12:00   2D: Factory of the future (STEM-modules) MOV
19/02/2020   13:00 - 16:00   Chemie-Olympiade: 2e ronde
20/02/2020   08:25 - 12:00   1e graad: Antipest en Sociale media WUK (Planning volgt)
20/02/2020   08:25 - 10:05   6B: Bewonersvergadering in samenwerking met CAW ZUB
20/02/2020   10:20 - 12:00   6W + 6T: Bewonersvergadering in samenwerking met CAW VHR
20/02/2020   13:45 - 14:35   4e jaar (behalve topsport): Spreker ivm gezond digitaal leven VGG (Begeleiders titularissen)
21/02/2020   09:15 - 12:00   6W - 6T: Escapegame in Vilvoorde GIS - VAN
21/02/2020   12:00 - 15:40   Leerlingenfeest
24/02/2020-28/02/2020   Hele dag   Krokusvakantie