..  Scholengemeenschap secundair onderwijs
 
  «  april 2019  »  
26/03/2019-02/04/2019   Hele dag   Proefwerken 1e graad A-stroom
31/03/2019-04/04/2019   07:00 - 08:00   6e jaar: Berlijnreis GIS-VBB-HEL-MAL-BRN-LUP-BEA
01/04/2019-03/04/2019   Hele dag   Proefwerken TSO 2e graad
02/04/2019   Hele dag   Einde proefwerken 1e graad
02/04/2019   08:00 - 08:30   Budgetspel 6O&C
03/04/2019   Hele dag   Klassenraden: vrij voor de leerlingen
03/04/2019   Hele dag   Vertrek eindejaarsreis Madrid
03/04/2019   Hele dag   Begeleidende klassenraden 1e jaar
03/04/2019   12:30 - 19:00   Begeleidende klassenraden 3e jaar
04/04/2019   Hele dag   Begeleidende klassenraden studiekeuze 4e jaar
04/04/2019   Hele dag   Begeleidende klassenraden 2e jaar
04/04/2019   Hele dag   Klassenraden: vrij voor de leerlingen
04/04/2019-05/04/2019   Hele dag   5e jaar: 2-daagse Lille-Boulonnais LEF-DAB-VOA-VEE-VBB (Boulonnais) - VHK (Lille)
05/04/2019   Hele dag   Inzameling (W)armkracht
05/04/2019   Hele dag   Syntheserapport 2: 1e graad en 3e jaar
05/04/2019   Hele dag   Maandrapport 4: 2e en 3e graad
05/04/2019   Hele dag   syntheserapport eerste en tweede graad
05/04/2019   Hele dag   periodiek rapport derde graad
05/04/2019   08:25 - 11:45   Paasquiz voor alle leerlingen
05/04/2019   11:45 - 12:50   Sobere maaltijd
05/04/2019   12:50 - 13:30   Bezinning voor 5 + 6 + 7 en rapportbespreking voor 1 + 2 + 3 + 4 + OKAN
05/04/2019   13:00 - 15:30   Personeelsvergadering
05/04/2019   13:35 - 14:15   Bezinning voor 1 + 2 + OKAN en rapportbespreking voor 3 + 4 + 5 + 6 + 7
06/04/2019-13/04/2019   Hele dag   Skireis 2e jaars
06/04/2019-22/04/2019   Hele dag   Paasvakantie
08/04/2019-19/04/2019   Hele dag   Paasvakantie
08/04/2019-22/04/2019   Hele dag   Paasvakantie
21/04/2019   Hele dag   Pasen
22/04/2019   Hele dag   Paasmaandag: Vrijaf
24/04/2019-26/04/2019   Hele dag   Driedaagse Parijs voor de vijfdes o.b.v. Caupin B., Corstjens T., Mariën S. en Peremans F.
24/04/2019   08:00 - 12:00   Talentenproject Vlajo voor 2 HEM b o.b.v. Roothans A.
25/04/2019   Hele dag   Talentenproject Vlajo voor 1 TEC o.b.v. Mestdagh S. en Abeyesundera C.
25/04/2019   13:45 - 15:25   6e jaars (behalve topsporters): Getuigenis van verkeersongeval VBL (planning volgt)
25/04/2019   17:00 - 20:00   Oudercontact voor alle klassen (behalve OKAN)
25/04/2019   17:00 - 20:00   Oudercontact voor bespreking rapport 2e trimester en studiekeuze
25/04/2019   17:00 - 20:00   Oudercontact 1e graad
25/04/2019   17:00 - 18:30   Oudercontact op uitnodiging: 2e graad en 5e jaar
26/04/2019   Hele dag   Sportprikkels 6TSO en BSO
26/04/2019   Hele dag   5TSO excursie Westhoek
26/04/2019   Hele dag   3e jaars: Uitstap Gent VWS
26/04/2019   08:00 - 08:30   3BSO: excursie Neeltje Jans
26/04/2019   08:25 - 12:30   Rondleiding in de galerij van de mens: 6A(EcWi)-6B(LaWi-GrWi)-6C-6W(WeTo-WiTo)-6T DBJ - GIS
26/04/2019   20:00 - 23:00   Fuif 1e graad
27/04/2019   Hele dag   Vlaamse Chemie Olympiade finale
29/04/2019   Hele dag   Uitstap Boulonnais 6B(HuWe)-6C-6T VBB
29/04/2019-10/05/2019   Hele dag   Snuffellessen OKAN
30/04/2019   Hele dag   Brugge voor 3TSO o.b.v. Corstjens T.