..  Het College
 
  A - Z  
2A: Bezoek museum, catacomben en fotozoektocht GEM - WUK   26/05/2020 08:15u - 18:00u
2de inschrijvingsperiode (14-19u, zaterdag van 9-13u, zondag gesloten)   25/08/2020 - 31/08/2020 Hele dag
2e - 4e jaar: Workshop Beatbox VCR   01/02/2021 - 05/02/2021 Hele dag
2e - 4e jaar: Workshop Darbouka VCR   26/10/2020 - 30/10/2020 Hele dag
2e graad Topsport: Cultuurdag VWS   07/05/2020 08:25u - 12:00u
2e jaar Ski-reis   04/04/2020 - 11/04/2020 Hele dag
2e jaar: Auteurslezingen SEK   13/05/2020 Hele dag
2e jaar: Uitstap Luik/Namen RES - DBD - LAL   09/03/2020 Hele dag
2e jaars: Bezoek Rogiest Riyad (planning volgt)   23/04/2020 09:00u - 10:30u
2e jaars: Bezoek Rogiest Riyad (planning volgt)   23/04/2020 10:30u - 12:00u
2e jaars: Inlevingsdag als een Romeinse soldaat NOT - SEK - JAN   30/04/2020 Hele dag
2e jaars: Kangoeroewedstrijd VLI   19/03/2020 11:10u - 12:50u
3A-3B-3W: getuigenis armoede Luk Hollebecq VTJ - OBK - NAK   12/03/2020 10:20u - 11:10u
3C-3F-3T-4T: getuigenis armoede Luk Hollebecq HEI - COP - DWL   12/03/2020 08:25u - 09:15u
3D-3E: getuigenis armoede Luk Hollebecq PAR - VHR   12/03/2020 09:15u - 10:05u
3e graad Topsport: Cultuurdag VHK - VMB - DHI   07/05/2020 08:25u - 12:00u
3e jaar: Diataal (planning volgt) ZUB - GAJ   11/05/2020 - 15/05/2020 Hele dag
3e jaars: Uitstap Gent DSM   30/04/2020 Hele dag
3W-3T: Medisch onderzoek   03/06/2020 08:25u - 11:00u
4A - 4C - 4E: Klimaatconferentie op school GIS - BON   30/04/2020 09:15u - 12:50u
4A - 4C(Ec/b) - 4E(Ec/a): Jieha project (Marktverkoop) SCA   18/03/2020 08:30u - 12:00u
4B - 4D - 4W: Klimaatconferentie op school GIS - BON   28/04/2020 09:15u - 12:50u
4C - 4E(Ec/a): Uitstap landmeter PAR   18/03/2020 10:20u - 12:00u
4e jaa + 3T: Uitstap PIME GIS - BON - JAE - CEE - VWS - VLF   24/03/2020 Hele dag
4e jaar: Uitstap Kent VWS - JAE   21/10/2020 - 23/10/2020 Hele dag
5A - 5C(EcWi - EcWiC): Poëzielezing Dirk Stassijns ZUB - DLN   12/05/2020 13:45u - 15:25u
5B - 5W - 5T: Poëzielezing Dirk Stassijns DLN   12/05/2020 11:10u - 12:50u
5D - 5C(GrLa-LaWi-GrWi-LaMT): Poëzielezing Dirk Stassijns HEL - DLN   13/05/2020 10:20u - 12:00u
5e jaar (behalve topsport): toneelvoorstellen ’Een Jihad van liefde’ DLN - ZUB - HEL - VBB   13/03/2020 13:30u - 15:30u
5e jaar: 2-daagse Lille-Boulonnais   02/04/2020 - 03/04/2020 Hele dag
6 WeWi-STEM: Activiteit IMEC Leuven DBN   10/03/2020 12:00u - 17:00u
6e jaar (behalve topsport): Toneelvoorstelling ’Leveren jullie ook aan huis?’ DLN - ZUB - VMB - VHH   23/04/2020 13:30u - 15:30u
6e jaar: Bezoek aan de galerij van de mens GIS - VPS - DHI   12/05/2020 Hele dag
6e jaar: Forumgesprekken   20/03/2020 17:00u - 19:00u
6T: GIP presentaties   15/05/2020 Hele dag
Begeleidende klassenraden 1e jaar   01/04/2020 Hele dag
Begeleidende klassenraden 2e jaar   02/04/2020 Hele dag
Begeleidende klassenraden 3e jaar   01/04/2020 12:30u - 19:00u
Begeleidende klassenraden 5e jaar   24/03/2020 16:00u - 19:00u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 4e jaar   02/04/2020 Hele dag
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   11/05/2020 16:00u - 18:30u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   14/05/2020 16:00u - 18:30u
Begin proefwerken 1e jaar Latijn en 2e jaar   24/03/2020 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Latijn en 2e jaar   15/06/2020 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   25/03/2020 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   16/06/2020 Hele dag
Begin proefwerken 3e graad   08/06/2020 Hele dag
Begin proefwerken 3e jaar   10/06/2020 Hele dag
Begin proefwerken 4e jaar   09/06/2020 Hele dag
Berlijnreis 6de jaars   29/03/2020 - 02/04/2020 07:00u - 08:00u
bijkomende proeven SO   24/08/2020 - 25/08/2020 Hele dag
Brugdag   22/05/2020 Hele dag
Chemie-Olympiade: Finale   25/04/2020 Hele dag
Dag van de Arbeid: Vrijaf   01/05/2020 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e en 3e jaar   24/06/2020 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e, 2e en 4e jaar   25/06/2020 Hele dag
Delibererende klassenraad 2e en 5e jaar   26/06/2020 Hele dag
Delibererende klassenraad 6e jaar   23/06/2020 Hele dag
Eerste ronde van de wiskunde-olympiade   13/01/2021 12:30u - 15:30u
Effectieve inschrijving 2020-2021 1e jaar   14/05/2020 17:00u - 20:00u
Effectieve inschrijving 2020-2021 1e jaar   18/05/2020 17:00u - 20:00u
Effectieve inschrijving 2020-2021 1e jaar   19/05/2020 17:00u - 20:00u
Einde proefwerken 1e en 2e graad   22/06/2020 Hele dag
Einde proefwerken 1e graad   31/03/2020 Hele dag
Einde proefwerken 3e graad   19/06/2020 Hele dag
Finale van de wiskunde-olympiade   22/04/2020 13:00u - 16:00u
Finale van de wiskunde-olympiade   21/04/2021 13:00u - 16:00u
Fuif eerste graad VLJ   15/05/2020 19:00u - 23:00u
Galabal 6e jaars   20/06/2020 17:30u - 23:30u
Info studiekeuze 2e en 4e jaar   10/03/2020 Hele dag
Infoavond kandidaat instappers Topsport   11/05/2020 18:00u - 19:30u
Infoavond van 1 naar 2   23/03/2020 19:30u - 20:30u
Jaarmarkt Vilvoorde: facultatieve verlofdag   04/05/2020 Hele dag
JES-weekend   14/03/2020 Hele dag
Maandrapport 4: 2e en 3e graad   03/04/2020 Hele dag
Maandrapport 5: 1e graad   20/03/2020 Hele dag
Maandrapport 5: 2e en 3e graad   05/06/2020 Hele dag
Maandrapport 6: 1e graad   12/06/2020 Hele dag
Mundiale dag   20/05/2020 08:30u - 12:00u
O.H.Hemelvaart: Vrijaf   21/05/2020 Hele dag
Opendeurdag   14/03/2020 11:00u - 15:30u
Ouderavond studiekeuze 2e jaar   10/03/2020 19:00u - 21:00u
Ouderavond studiekeuze 4e jaar   10/03/2020 20:00u - 22:00u
Oudercontact   29/06/2020 16:00u - 20:00u
Oudercontact 1e graad   23/04/2020 17:00u - 20:00u
Oudercontact op uitnodiging: 2e graad en 5e jaar   23/04/2020 17:00u - 18:30u
Oudercontact studiekeuze 6e jaar   26/05/2020 17:00u - 20:00u
Ouderraad   18/05/2020 19:30u - 21:00u
Paasmaandag: Vrijaf   13/04/2020 Hele dag
Paasvakantie   06/04/2020 - 17/04/2020 Hele dag
Pasen   12/04/2020 Hele dag
Pi-dag   13/03/2020 - 14/03/2020 Hele dag
Pinksteren   31/05/2020 Hele dag
Pinkstermaandag: Vrijaf   01/06/2020 Hele dag
Proclamatie 6e jaars ?   26/06/2020 19:30u - 22:00u
Proefwerk 3e jaar   26/03/2020 Hele dag
Proefwerk 3e jaar   27/03/2020 Hele dag
Sportdag   07/05/2020 Hele dag
Studienamiddag 1e jaar Latijn en 2e jaar   23/03/2020 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 1e jaar Moderne   24/03/2020 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 1e jaar Moderne   15/06/2020 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 3e jaar   09/06/2020 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 4e jaar en 3 graad   08/06/2020 12:00u - 16:30u
Syntheserapport 2: 1e graad en 3e jaar   03/04/2020 Hele dag
Syntheserapport 2: 4e jaar en 3e graad   29/06/2020 Hele dag
Syntheserapport 3: 1e graad en 3e jaar   29/06/2020 Hele dag
Tweede ronde van de wiskunde-olympiade   03/03/2021 13:00u - 16:00u
Verkoop ijsjes VLJ   19/05/2020 12:00u - 13:45u