..  Scholengemeenschap secundair onderwijs
 
  A - Z  
Juniorcollegedag 5D(WeWi Sem. wisk.) - 6D(WeWi Sem. wisk.) BIG   10/01/2019 12:00u - 16:30u
‘Antwerpen: voorstelling ‘Werk’ + stadzoektocht + MAS’ 6+B&IT, 6M&M, 6O&C a+b   19/03/2019 Hele dag
14-daagse voor respect   11/02/2019 - 22/02/2019 Hele dag
2-daagse Lille-Boulonnais 5e jaar LEF-DAB-VOA-VEE-VBB   04/04/2019 - 05/04/2019 Hele dag
3BSO: excursie Neeltje Jans   26/04/2019 08:00u - 08:30u
5 STW a en b geeft les aan 1 STV a en 1 HAN/STV b   28/02/2019 08:25u - 12:00u
5TSO excursie Westhoek   26/04/2019 Hele dag
Aangenaam, ik ben Ish 5 & 6TSO   08/02/2019 10:30u - 12:00u
Aangenaam, ik ben Ish 6&7BSO   21/03/2019 13:30u - 15:30u
Begeleidende klassenraden 1e jaar   03/04/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden 2e jaar   04/04/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden 3e jaar   03/04/2019 12:30u - 19:00u
Begeleidende klassenraden 5e jaar   26/03/2019 16:00u - 19:00u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 4e jaar   04/04/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   09/05/2019 16:00u - 18:30u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   14/05/2019 16:00u - 18:30u
Begin proefwerken 1e jaar Latijn en 2e jaar   26/03/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Latijn en 2e jaar   14/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   27/03/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   17/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 3e graad   05/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 3e jaar   07/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 4e jaar   06/06/2019 Hele dag
Berlijnreis 6de jaars   31/03/2019 - 04/04/2019 07:00u - 08:00u
Bewonersvergadering in samenwerking met CAW 6e jaars   26/02/2019 08:30u - 10:00u
Bewonersvergadering in samenwerking met CAW 6e jaars   26/02/2019 10:20u - 12:00u
Bewonersvergadering in samenwerking met CAW 6e jaars   27/02/2019 08:30u - 10:00u
Bewonersvergadering in samenwerking met CAW 6e jaars   27/02/2019 10:20u - 12:00u
Bezoek aan Factory of the future 2B   05/02/2019 08:25u - 10:05u
Bezoek aan Factory of the future 2C   05/02/2019 10:25u - 12:00u
Bezoek Afrikamuseum Tervuren 5A-5B-5C-5D VHK   05/02/2019 12:00u - 16:30u
Bezoek Khalid Benhaddou   12/02/2019 13:45u - 15:30u
Bezoek SID-in 6TSO en 7BSO   11/01/2019 13:00u - 16:00u
Bijkomende proeven   27/08/2019 - 28/08/2019 Hele dag
Brugdag   31/05/2019 Hele dag
Brugdag   31/05/2019 08:00u - 17:00u
Brugdag Hemelvaart   31/05/2019 Hele dag
Budgetspel 6 Off A lesuur 1 en 2, 6 Off B lesuur 3 en 4   23/01/2019 08:30u - 12:00u
Budgetspel 6 Off C lesuur 1 en 2, 6 Off D lesuur 3 en 4   22/01/2019 08:30u - 12:00u
Chocomelkstop   15/03/2019 10:05u - 10:20u
CPR voor 5 en 6 VZ, 5STWa+b, 6TSO en 7BSO   18/02/2019 - 22/02/2019 Hele dag
Cultuurdag topsporters 3e graad VHK   16/05/2019 08:25u - 12:00u
Dag van de Arbeid: Vrijaf   01/05/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e en 3e jaar   24/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e, 2e en 4e jaar   25/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 2e en 5e jaar   26/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 6e jaar   21/06/2019 Hele dag
Dikke truiendag   12/02/2019 Hele dag
Dikke truiendag (MOS)   12/02/2019 08:00u - 08:30u
Ecoman: intensieve begeleidingsdag 6A DBA   10/05/2019 Hele dag
Ecoman: jury 6A DBA   24/05/2019 Hele dag
Einde proefwerken 1e graad   02/04/2019 Hele dag
Einde proefwerken 1e graad   21/06/2019 Hele dag
Einde proefwerken 2e en 3e graad   20/06/2019 Hele dag
Engels toneel: Meaning in the mud 5e jaar VPF (planning volgt)   12/03/2019 Hele dag
Engels toneel: Meaning in the mud 6e jaar VPF (planning volgt)   12/03/2019 Hele dag
Excursie aardrijkskunde op huizenjacht in de eigen streek en Brussel 1e jaars VLJ - TOI   20/05/2019 Hele dag
Excursie aardrijkskunde op huizenjacht in de eigen streek en Brussel 1e jaars VLJ - TOI   23/05/2019 Hele dag
Excursie-/project-/verkeersdag   28/05/2019 Hele dag
Feest van de arbeid   01/05/2019 Hele dag
Film ‘Love Simon’ 5e jaars VHK   21/02/2019 08:25u - 10:05u
Galabal 6e jaar   22/06/2019 19:00u - 23:59u
Getuigenis blinde vrouw 4e jaar DWL (lesuur 3,4,5 en 7 planning volgt)   15/01/2019 Hele dag
Gezondheidsdag 5e jaar PES   21/03/2019 Hele dag
Grote opruimactie volledige school (MOS)   14/03/2019 Hele dag
Hemelvaartsdag   30/05/2019 Hele dag
Info studiekeuze 2e en 4e jaar   12/03/2019 Hele dag
infoavond Het College   25/02/2019 19:00u - 21:00u
Infoavond Het College voor leerlingen van het 5e en 6e leerjaar   25/02/2019 19:00u - 21:00u
Infoavond TechnOV   28/02/2019 19:00u - 21:00u
Infoavond Virgo+   26/02/2019 19:00u - 21:00u
Infoavond voor de deelnemers van de skireis   12/02/2019 19:00u - 20:00u
Infomoment evacuatieprocedure 1e graad PES   09/01/2019 08:25u - 09:15u
Infomoment evacuatieprocedure 1e graad PES   17/01/2019 08:25u - 09:15u
Infomoment evacuatieprocedure 2e + 3e graad PES   09/01/2019 09:15u - 10:05u
Infomoment evacuatieprocedure 2e + 3e graad PES   17/01/2019 09:15u - 10:05u
Inhaalproefwerken   09/01/2019 12:30u - 16:00u
Inlevering vakantietaken   30/08/2019 Hele dag
Inschrijvingen   27/06/2019 - 03/07/2019 Hele dag
Inschrijvingen   26/07/2019 - 31/07/2019 Hele dag
Jaarmarkt   13/05/2019 Hele dag
Jaarmarkt - vrije dag   13/05/2019 08:00u - 17:00u
Jaarmarkt Vilvoorde: facultatieve verlofdag   13/05/2019 Hele dag
JES-weekend   03/05/2019 - 04/05/2019 16:00u - 21:00u
Jieha: Standplaats op de markt van Vilvoorde 4A(3A)-4B(3A)-4C(3B) SCA   20/03/2019 07:30u - 12:00u
Kangoeroewedstrijd 2e jaars   21/03/2019 Hele dag
Kerstmis   25/12/2018 Hele dag
Klankbordavond (ouderbetrokkenheid)   14/01/2019 19:30u - 21:00u
Klimaatconferentie op school 4A - 4B GIS   18/02/2019 09:15u - 12:50u
Klimaatconferentie op school 4C - 4D - 4W - 4T GIS   19/02/2019 09:15u - 12:50u
Klimaatdag   22/05/2019 Hele dag
Krokusvakantie   02/03/2019 - 10/03/2019 Hele dag
Krokusvakantie   04/03/2019 - 08/03/2019 Hele dag
Krokusvakantie   04/03/2019 - 08/03/2019 Hele dag
Laatste 100-dagen   04/02/2019 11:10u - 16:30u
Laatste 50 dagen   10/05/2019 Hele dag
Leerlingenfeest   22/02/2019 13:00u - 15:40u
Level Up 2e jaar (planning volgt) SEK   14/02/2019 08:25u - 12:00u
Maandrapport 3: 2e en 3e graad   08/02/2019 Hele dag
Maandrapport 4: 1e graad   08/02/2019 Hele dag
Maandrapport 4: 2e en 3e graad   05/04/2019 Hele dag
Maandrapport 5: 1e graad   22/03/2019 Hele dag
Maandrapport 5: 2e en 3e graad   29/05/2019 Hele dag
Maandrapport 6: 1e graad   11/06/2019 Hele dag
Medisch onderzoek voor 3C   08/01/2019 08:25u - 12:25u
Medisch onderzoek voor 3D   15/01/2019 08:25u - 12:25u
Medisch onderzoek voor 3W   22/02/2019 08:25u - 10:25u
Mondialedag   07/05/2019 08:30u - 12:55u
Nabespreking: ’Love Simon’ BASTA 5A DWL   21/02/2019 13:45u - 14:35u
Nabespreking: ’Love Simon’ BASTA 5B DWL   21/02/2019 11:10u - 12:00u
Nabespreking: ’Love Simon’ BASTA 5C VMB   21/02/2019 12:00u - 12:50u
Nabespreking: ’Love Simon’ BASTA 5D VMB   21/02/2019 14:35u - 15:25u
Nabespreking: ’Love Simon’ BASTA 5W-5T VMB   21/02/2019 10:20u - 11:10u
Nieuwjaar   01/01/2019 Hele dag
Nieuwjaarsreceptie voor alle leerlingen van de eerste graad en hun peters   11/01/2019 12:00u - 12:50u
Nocturne: openschooldag TechnOV   22/02/2019 16:00u - 20:00u
Nocturne: openschooldag TechnOV   15/03/2019 16:00u - 20:00u
O.H.Hemelvaart   30/05/2019 08:00u - 17:00u
O.H.Hemelvaart: Vrijaf   30/05/2019 Hele dag
Onderwijsmarkt Vilvoorde voor de leerlingen van het 5e en 6e leerjaar   23/01/2019 13:00u - 20:00u
Onderzoekend leren: wiskundige modellen gebruiken voor verspreiding ziektes te voorkomen en de buxusmotplaag 6A(EcWi) - 6B(GrWi-Lawi) - 6C(WeWi) BIG   05/02/2019 08:00u - 18:00u
Opendeurdag   16/03/2019 15:00u - 17:00u
Openschooldag   04/05/2019 11:00u - 15:00u
Ouderavond studiekeuze 2e jaar   12/03/2019 19:00u - 21:00u
Ouderavond studiekeuze 4e jaar   12/03/2019 19:30u - 21:30u
Oudercontact   27/06/2019 16:00u - 20:00u
Oudercontact 1e graad   25/04/2019 17:00u - 20:00u
Oudercontact op uitnodiging: 2e graad en 5e jaar   25/04/2019 17:00u - 18:30u
Oudercontact studiekeuze 6e jaar   21/05/2019 17:00u - 20:00u
Oudercontact voor bespreking rapport 2e trimester en studiekeuze   25/04/2019 17:00u - 20:00u
Oudercontact voor rapportafhaling en herinschrijving   27/06/2019 15:00u - 19:00u
Ouderraad   28/01/2019 19:30u - 21:00u
Ouderraad   18/03/2019 19:30u - 21:00u
Ouderraad   20/05/2019 19:30u - 21:00u
Oud-leerlingenavond   15/03/2019 20:00u - 23:59u
Paasbezinning voor 1 + 2 + 3 + OKAN en rapportbespreking voor 4 + 5 + 6 +7   05/04/2019 14:00u - 15:00u
Paasbezinning voor 4 + 5 + 6 +7 en rapportbespreking voor 1 + 2 + 3 + OKAN   05/04/2019 13:00u - 14:00u
Paasmaandag: Vrijaf   22/04/2019 Hele dag
Paasquiz voor alle leerlingen   05/04/2019 08:25u - 12:00u
Paasvakantie   06/04/2019 - 22/04/2019 Hele dag
Paasvakantie   08/04/2019 - 22/04/2019 Hele dag
Paasvakantie   08/04/2019 - 19/04/2019 Hele dag
Parijs 5de jaars   08/05/2019 - 10/05/2019 08:15u - 08:30u
Pasen   21/04/2019 Hele dag
Pedagogische studiedag   18/01/2019 Hele dag
Pedagogische studiedag   18/01/2019 Hele dag
Periodiek rapport alle graden   08/02/2019 Hele dag
Periodiek rapport alle graden   07/06/2019 Hele dag
periodiek rapport derde graad   05/04/2019 Hele dag
Periodiek rapport eerste en tweede graad   22/03/2019 Hele dag
Pi-dag   14/03/2019 Hele dag
Pinksteren   09/06/2019 Hele dag
Pinkstermaandag   10/06/2019 Hele dag
Pinkstermaandag   10/06/2019 08:00u - 17:00u
Pinkstermaandag: Vrijaf   10/06/2019 Hele dag
Poëzielezing Stassijns 5e jaars (planning volgt) ZUB   08/05/2019 10:20u - 12:00u
Poëzielezing Stassijns 5e jaars (planning volgt) ZUB   09/05/2019 11:10u - 12:50u
Poëzielezing Stassijns 5e jaars (planning volgt) ZUB   09/05/2019 13:45u - 15:25u
Proclamatie   24/06/2019 Hele dag
Proclamatie 6e jaars   24/06/2019 19:30u - 22:00u
Proefwerk 3e jaar   28/03/2019 Hele dag
Proefwerk 3e jaar   29/03/2019 Hele dag
Proefwerken 1B en 2KVVV   20/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Proefwerken 1e graad A-stroom   26/03/2019 - 02/04/2019 Hele dag
Proefwerken 1e graad A-stroom   14/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Proefwerken TSO 2e graad   01/04/2019 - 03/04/2019 Hele dag
Proefwerken TSO 2e graad   17/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Proefwerken TSO 3e graad   13/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Projectdag om ondernemend gedrag te stimuleren 6e jaars (behalve topsport) DBA-ZUB-VPF   01/03/2019 Hele dag
Re-Spect 1e jaar (planning volgt) SEK   14/02/2019 08:25u - 12:00u
Schoolfotograaf 1e graad   03/09/2019 Hele dag
Schoolfotograaf 2e en 3e graad   02/09/2019 Hele dag
Schoolraad SO   17/01/2019 19:30u - 21:00u
Schoolraad SO   23/05/2019 19:30u - 21:00u
Skireis 2e jaars   06/04/2019 - 13/04/2019 Hele dag
Snuffellessen OKAN   29/04/2019 - 10/05/2019 Hele dag
Sobere maaltijd   05/04/2019 12:00u - 13:00u
Solidair maal tvv Broederlijk Delen: 2e en 3e graad   19/03/2019 12:55u - 13:45u
Sportdag   03/05/2019 Hele dag
Sportdag   16/05/2019 Hele dag
Sportdag voor alle leerlingen   17/05/2019 Hele dag
Sportprikkels 6TSO en BSO   26/04/2019 Hele dag
Studiekeuze avond 6de jaars   21/03/2019 Hele dag
studiekeuze namiddag 6de jaars   21/03/2019 12:00u - 16:00u
Studiemarkt in Eppegem voor de leerlingen van het 5e en 6e leerjaar   19/01/2019 14:00u - 16:00u
Studienamiddag 1e jaar Latijn en 2e jaar   25/03/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 1e jaar Latijn en 2e jaar   13/06/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 1e jaar Moderne   26/03/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 3e graad   04/06/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 3e jaar   06/06/2019 12:00u - 16:30u
Syntheserapport 2: 1e graad en 3e jaar   05/04/2019 Hele dag
Syntheserapport 2: 4e jaar en 3e graad   27/06/2019 Hele dag
Syntheserapport 3: 1e graad en 3e jaar   27/06/2019 Hele dag
syntheserapport eerste en tweede graad   05/04/2019 Hele dag
Syntheserapport/jaarrapport   28/06/2019 Hele dag
Theater: "Het puin van Eden" 1e jaars NAK - SEK   21/01/2019 10:00u - 12:15u
Theater: "Het puin van Eden" 2e jaars NAK - SEK   21/01/2019 13:00u - 15:15u
theatervoorstelling ’Gekraakt door Eigen Naakt’ 3e jaars VGG   17/01/2019 08:30u - 09:20u
theorie rijlessen 6 VZ A en B   18/02/2019 10:30u - 12:00u
theorie rijlessen 6 VZ A en B   19/02/2019 10:30u - 12:00u
Theorie rijlessen 6 VZ A en B   20/02/2019 10:30u - 12:00u
Theorie rijlessen 6 VZ A en B   21/02/2019 10:30u - 12:00u
Theorie rijlessen 6 VZ A en B   22/02/2019 10:30u - 12:00u
Toneel ISH: 5e jaar DLN   08/02/2019 10:00u - 12:00u
Toneel: KunstZ & Aïcha Cissé 3BSO   26/03/2019 10:30u - 12:00u
Toneel: KunstZ & Aïcha Cissé 4BSO   26/03/2019 13:30u - 15:30u
Toneel: KunstZ & Aïcha Cissé 4TSO   26/03/2019 10:30u - 12:00u
Toneelstuk Grensgevallen: 4e jaars VGG   27/02/2019 Hele dag
Uileg VUB over ’leren leren’ in HO 6e jaars (op vrijwillige basis) ZUB   18/02/2019 12:30u - 13:40u
Uitstap Halle: deel 2 6OAa + deel 1 6OAd   21/01/2019 Hele dag
Uitstap rond studiekeuze 6 B&IT, 6 M&M en 6 O&C A en B   19/03/2019 Hele dag
Verdediging GIP 6T (D2/12)   10/05/2019 08:00u - 12:30u
Vlaamse Chemie Olympiade finale   27/04/2019 Hele dag
Vlaamse Chemie Olympiade 2e ronde   27/02/2019 12:30u - 15:30u
VOET-sessie ‘Het leven zoals het is’ 5A SCA   20/02/2019 07:30u - 13:30u
Vrije dag   01/05/2019 08:00u - 17:00u
VWO & JWO: 1e ronde   16/01/2019 12:30u - 15:30u
Wapenstilstand   11/11/2019 Hele dag
Wapenstilstand   11/11/2020 Hele dag
Week van de drugspreventie   11/02/2019 - 15/02/2019 Hele dag
Week van de poëzie   31/01/2019 - 06/02/2019 Hele dag
Wereld waterdag (MOS)   22/03/2019 Hele dag
Workshop ’Wat na de Topsportschool’: 6W en 6T   05/02/2019 12:00u - 13:30u
Workshop Ukelele: 1e graad VCR   11/03/2019 - 15/03/2019 Hele dag
workshops ivm studiekeuze voor 6 TSO en 7 BSO   29/03/2019 - 30/03/2019 13:00u - 15:30u
Zomervakantie   01/07/2019 - 30/08/2019 Hele dag