..  St.-Jozef Groenstraat
 
  A - Z  
afscheid L6 + overnachting   29/06/2020 19:30u - 21:30u
afvalwagen van Incovo op school (2) voor eerste graad   29/04/2020 10:30u - 12:00u
bezoek aan containerpark 5A   25/06/2020 14:00u - 15:00u
bezoek aan containerpark 5B   23/06/2020 14:00u - 15:00u
Bokrijk (bezoek + met ezelsoren op de schoolbank)-L3   24/04/2020 08:30u - 09:00u
CC Bolwerk (Badaboem + SPA bruis) L3 en L4   10/03/2020 13:30u - 15:15u
eetfestijn   21/11/2020 09:30u - 20:30u
K1 naar Hofstade plage   29/06/2020 08:00u - 08:30u
klusdag   09/05/2020 09:00u - 15:00u
klusdag met ouders   18/04/2020 09:00u - 15:00u
klusdag met ouders   04/07/2020 09:00u - 15:00u
Kronkeldiedo voor de eerste graad   26/03/2020 08:30u - 09:00u
medisch onderzoek L6B   11/03/2020 09:00u - 09:30u
openklasmoment   26/08/2020 15:00u - 17:00u
openklasmoment   26/08/2020 18:30u - 20:00u
oudercontact kleuters   17/06/2020 13:00u - 19:00u
oudercontact lagere school (L1 tem L6)   26/06/2020 15:30u - 21:30u
Overnachting k3   16/03/2020 15:45u - 18:30u
paasvakantie   06/04/2020 - 17/04/2020 07:00u - 07:30u
paasviering   03/04/2020 09:00u - 09:30u
Pedagogische studiedag   09/03/2021 08:00u - 08:30u
Pedagogosiche studiedag : EF   14/10/2020 09:00u - 12:30u
Pinkstermaandag: vrije dag   01/06/2020 08:00u - 08:30u
Quiz   13/03/2020 19:30u - 23:00u
rapport lagere school   30/04/2020 08:30u - 09:00u
school eindigt om 12.15 uur - opvang door Infano   30/06/2020 12:00u - 12:30u
Schoolfeest   16/05/2020 11:00u - 20:00u
Schoolfeest   29/05/2021 10:30u - 20:30u
schoolfotograaf   22/04/2021 08:30u - 09:00u
scratch voor L4 en L5   29/06/2020 09:00u - 11:00u
SJG Pedagogische studiedag   18/03/2020 Hele dag
studiedag   02/06/2020 08:00u - 08:30u
toneel K2 (Bolwerk)   05/05/2020 08:30u - 09:00u
toneel K2, K1 en K0 (Bolwerk)   05/05/2020 09:00u - 10:15u
Toneel L1 en L2   28/04/2020 10:30u - 12:00u
toneel L5 en L6   24/03/2020 13:30u - 15:15u
uitstap K3 ’De Sierk’   28/04/2020 08:30u - 09:00u
uitstap voor 2 de graad naar Hidrodoe   26/06/2020 08:30u - 09:00u
uitstap voor 2 de graad naar Hidrodoe   26/06/2020 08:30u - 09:00u
uitstap voor K1 naar Struisvogelnest   19/03/2020 08:30u - 09:00u
uitstap voor K2 naar De Nekker   23/04/2020 09:00u - 09:30u
uitstap voor K2 naar Planckendael   04/06/2020 09:00u - 09:30u
uitstap voor K3 naar Mira   08/06/2020 09:00u - 09:30u
uitstap voor L2 naar Tivoli   21/04/2020 08:30u - 09:00u
uitstap voor L3 en L4 naar Hidrodoe   26/05/2020 08:00u - 08:30u
uitstap voor L5 naar MOT   31/03/2020 08:30u - 15:30u
uitstap voor L6 naar Dossinkazerne   12/03/2020 09:00u - 09:30u
Vilvoorde jaarmarkt   04/05/2020 08:00u - 09:00u
Vrije dag   31/05/2021 09:00u - 09:30u
Vrije dag   12/11/2021 08:00u - 08:30u
workshop BadaBOEM voor 4b   12/03/2020 13:30u - 15:00u
workshop BadaBOEM voor L3a+b   16/03/2020 09:00u - 10:00u
workshop BadaBOEM voor L4a   16/03/2020 13:30u - 14:30u