..  Scholengemeenschap secundair onderwijs
 
  A - Z  
‘Antwerpen: voorstelling ‘Werk’ + stadzoektocht + MAS’ 6+B&IT, 6M&M, 6O&C a+b   19/03/2019 Hele dag
1e graad: Scholenveldloop   15/10/2019 Hele dag
1e jaars: Bezoek historisch museum JAN - SEK   01/03/2019 08:00u - 18:00u
2A: Bezoek museum Heerlen en katakomben Valkenburg GEM   21/05/2019 08:15u - 18:00u
2e en 3e graad: Solidair maal tvv Broederlijk Delen   19/03/2019 12:55u - 13:45u
2e jaar: Kangoeroewedstrijd   21/03/2019 Hele dag
2e jaars LAL Stadsbezoek Namen of Luik   01/03/2019 Hele dag
2e jaars: Auteurslezingen Guy Didelez en Dirk Bracke SEK   29/05/2019 08:30u - 12:00u
2e ronde VWO en JWO   13/03/2019 15:00u - 17:00u
3A Bedrijfsbezoek Ardelis VTJ   08/05/2019 11:00u - 12:00u
3A-3B-3F-3W: sensibilisering armoede Luk Hollebecq   28/02/2019 09:15u - 10:05u
3BSO: excursie Neeltje Jans   26/04/2019 08:00u - 08:30u
3C(Ec/b) - 3F Bedrijfsbezoek Ardelis VTJ   08/05/2019 10:00u - 11:00u
3C-3D-3E Sensibilisering armoede - Luk Hollebecq   28/02/2019 10:20u - 11:10u
3e jaars: Uitstap Gent VWS   26/04/2019 Hele dag
3W Medisch onderzoek   22/02/2019 08:25u - 10:25u
4A(3A)-4B(3A)-4C(3B) SCA: Standplaats op de markt van Vilvoorde   20/03/2019 07:30u - 12:00u
4BSO gaat 15 maart een hele dag op uitsta naar de VRT en Brussel.   15/03/2019 Hele dag
4e jaar: Toneelstuk Grensgevallen VGG   27/02/2019 10:20u - 11:10u
5 STW a en b geeft les aan 1 STV a en 1 HAN/STV b   28/02/2019 08:25u - 12:00u
5A - 5C(GrLa-LaMT-GrWi-LaWi) - 5D Armoedesensibilisering   22/03/2019 12:00u - 12:50u
5B - 5C(HuWe) - 5W - 5T Armoedesensibilisering   22/03/2019 11:10u - 12:00u
5e jaar: 2-daagse Lille-Boulonnais LEF-DAB-VOA-VEE-VBB (Boulonnais) - VHK (Lille)   04/04/2019 - 05/04/2019 Hele dag
5e jaar: Engels toneel Meaning in the mud VPF (planning volgt)   12/03/2019 08:30u - 10:00u
5e jaar: Gezondheidsdag PES   21/03/2019 Hele dag
5e jaars: Poëzielezing Stassijns (planning volgt) ZUB   08/05/2019 10:20u - 12:00u
5e jaars: Poëzielezing Stassijns (planning volgt) ZUB   09/05/2019 11:10u - 12:50u
5e jaars: Poëzielezing Stassijns (planning volgt) ZUB   09/05/2019 13:45u - 15:25u
5TSO excursie Westhoek   26/04/2019 Hele dag
6A DLN Bewonersvergadering in samenwerking met CAW   27/02/2019 08:30u - 10:00u
6A(EcMT) - 6B(LaMT) - 6C(MTWe) - 6W(MTTo) VPF-VOA-HEL Excursie Moderne Talen   26/03/2019 09:00u - 15:45u
6B ZUB Bewonersvergadering in samenwerking met CAW   26/02/2019 08:30u - 10:00u
6C DLN Bewonersvergadering in samenwerking met CAW   27/02/2019 10:20u - 12:00u
6e jaar: Berlijnreis GIS-VBB-HEL-MAL-BRN-LUP-BEA   31/03/2019 - 04/04/2019 07:00u - 08:00u
6e jaar: Engels toneel Meaning in the mud VPF (planning volgt)   12/03/2019 11:00u - 12:30u
6e jaars (behalve topsport) DBA-ZUB-VPF Projectdag om ondernemend gedrag te stimuleren   01/03/2019 Hele dag
6e jaars (behalve topsporters): Getuigenis van verkeersongeval VBL (planning volgt)   25/04/2019 13:45u - 15:25u
6e jaars (behalve topsporters): Getuigenis van verkeersongeval VBL (planning volgt)   09/05/2019 13:45u - 15:25u
6vz a gaat naar WZC Rietdijk.   22/03/2019 13:00u - 15:30u
6W-6T DLN-VPF Bewonersvergadering in samenwerking met CAW   26/02/2019 10:20u - 12:00u
Ardennenstage 6 VC   25/03/2019 - 29/03/2019 Hele dag
Autotechniekstage 5 VC   25/03/2019 - 29/03/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden 1e jaar   03/04/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden 2e jaar   04/04/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden 3e jaar   03/04/2019 12:30u - 19:00u
Begeleidende klassenraden 5e jaar   26/03/2019 16:00u - 19:00u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 4e jaar   04/04/2019 Hele dag
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   09/05/2019 16:00u - 18:30u
Begeleidende klassenraden studiekeuze 6e jaar   14/05/2019 16:00u - 18:30u
begin 2de inschrijvingsperiode SO   26/08/2019 14:00u - 19:00u
Begin proefwerken 1e jaar Latijn en 2e jaar   26/03/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Latijn en 2e jaar   14/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   27/03/2019 Hele dag
Begin proefwerken 1e jaar Moderne   17/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 3e graad   05/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 3e jaar   07/06/2019 Hele dag
Begin proefwerken 4e jaar   06/06/2019 Hele dag
Beursbezoek Batibouw voor 4EI en 4ET o.b.v. Boux C. en Van Steenwinkel B.   26/02/2019 09:15u - 16:00u
Beursbezoek Interzoom 3H, 4H, 5Hout, 6Hout, 7IN   21/05/2019 Hele dag
Bezoek stripmuseum voor 3 TSO   08/05/2019 08:25u - 12:00u
Bezoek Technopolis met Okan o.b.v. Lauwers H., Schellens C. en Bertrands W.   19/03/2019 10:00u - 14:30u
Bijkomende proeven   27/08/2019 - 28/08/2019 Hele dag
bijkomende proeven SO   24/08/2020 - 25/08/2020 Hele dag
Brugdag   31/05/2019 Hele dag
Brugdag   31/05/2019 08:00u - 17:00u
Brugdag   22/05/2020 08:00u - 16:30u
Brugdag Hemelvaart   31/05/2019 Hele dag
Brugge voor 3TSO o.b.v. Corstjens T.   30/04/2019 Hele dag
Budgetspel 6O&C   02/04/2019 08:00u - 08:30u
Chocomelkstop   15/03/2019 10:05u - 10:20u
Cultuurdag topsporters 3e graad VHK   16/05/2019 08:25u - 12:00u
Dag van de Arbeid: Vrijaf   01/05/2019 Hele dag
Deliberaties   24/06/2019 - 26/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e en 3e jaar   24/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 1e, 2e en 4e jaar   25/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 2e en 5e jaar   26/06/2019 Hele dag
Delibererende klassenraad 6e jaar   21/06/2019 Hele dag
Dieselkijkstage 5 A   20/05/2019 - 24/05/2019 Hele dag
Diversi-date   29/03/2019 Hele dag
Driedaagse Parijs voor de vijfdes   24/04/2019 - 26/04/2019 Hele dag
DroneShow van het RTC-drone project voor 4IW en 6MVT o.b.v. Reypens G., Van Driessche A., en Huygh D.   07/06/2019 Hele dag
Ecoman: intensieve begeleidingsdag 6A DBA   10/05/2019 Hele dag
Ecoman: jury 6A DBA   24/05/2019 Hele dag
Einde proefwerken 1e graad   02/04/2019 Hele dag
Einde proefwerken 1e graad   21/06/2019 Hele dag
Einde proefwerken 2e en 3e graad   20/06/2019 Hele dag
Excursie aardrijkskunde op huizenjacht in de eigen streek en Brussel 1A - 1C - 1E - 1F VLJ - TOI   23/05/2019 Hele dag
Excursie aardrijkskunde op huizenjacht in de eigen streek en Brussel 1B - 1D - 1G - 1H VLJ - TOI   20/05/2019 Hele dag
Excursie-/project-/verkeersdag   28/05/2019 Hele dag
Feest van de arbeid   01/05/2019 Hele dag
Forumgesprekken 6e jaars op vrijwillige basis ZUB   22/03/2019 16:00u - 18:00u
Fuif 1e graad   26/04/2019 20:00u - 23:00u
Galabal 6e jaar   22/06/2019 19:00u - 23:59u
Grote opruimactie volledige school (MOS)   14/03/2019 Hele dag
Hemelvaartsdag   30/05/2019 Hele dag
Herstvakantie   28/10/2019 - 01/11/2019 Hele dag
Hoogspanning schakelen voor 6EIT o.b.v. De Donder B.   10/05/2019 08:20u - 12:00u
Info studiekeuze 2e en 4e jaar   12/03/2019 11:10u - 15:25u
Infoavond buitenlandse reis 2019 om 19u in grote refter   14/03/2019 19:00u - 21:00u
infoavond Het College   25/02/2019 19:00u - 21:00u
Infoavond Het College voor leerlingen van het 5e en 6e leerjaar   25/02/2019 19:00u - 21:00u
Infoavond TechnOV   28/02/2019 19:00u - 21:00u
Infoavond Virgo+   26/02/2019 19:00u - 21:00u
Infosessie werken in de bouw en sollicitatietraining voor 7IN   17/05/2019 08:20u - 10:20u
Inlevering vakantietaken   30/08/2019 Hele dag
Inschrijvingen   27/06/2019 - 03/07/2019 Hele dag
Inschrijvingen   28/06/2019 14:00u - 19:00u
Inschrijvingen   01/07/2019 14:00u - 19:00u
Inschrijvingen   02/07/2019 14:00u - 19:00u
Inschrijvingen   26/07/2019 - 31/07/2019 Hele dag
Inschrijvingen 1A en 1B   15/05/2019 13:00u - 18:00u
inschrijvingen SO   29/06/2019 09:00u - 13:00u
Inschrijvingen voor 1A en 1B   08/05/2019 13:00u - 18:00u
Jaarmarkt   13/05/2019 Hele dag
Jaarmarkt   04/05/2020 08:00u - 16:30u
Jaarmarkt - vrije dag   13/05/2019 08:00u - 17:00u
Jaarmarkt Vilvoorde: facultatieve verlofdag   13/05/2019 Hele dag
JES-weekend   03/05/2019 - 04/05/2019 16:00u - 21:00u
Kennismaking studie- en beroepskeuze voor 6 IW   26/03/2019 - 28/03/2019 Hele dag
Kerstvakantie   21/12/2019 - 05/01/2020 Hele dag
Klassenraden: vrij voor de leerlingen   03/04/2019 Hele dag
Klassenraden: vrij voor de leerlingen   04/04/2019 Hele dag
Klimaatdag   22/05/2019 Hele dag
Klimaatdebat met Karin Brouwers 6A, 6B en 6C   22/03/2019 13:15u - 14:35u
Krokusvakantie   02/03/2019 - 10/03/2019 Hele dag
Krokusvakantie   04/03/2019 - 08/03/2019 Hele dag
Krokusvakantie   04/03/2019 - 08/03/2019 Hele dag
Krokusvakantie   24/02/2020 - 28/02/2020 Hele dag
Laatste 50 dagen   10/05/2019 Hele dag
laatste dag 1ste inschrijvingsperiode SO   03/07/2019 14:00u - 19:00u
laatste dag 2de inschrijvingsperiode SO   31/08/2019 09:00u - 13:00u
Laatste schooldag   28/06/2019 Hele dag
Leerlingenfeest   22/02/2019 12:00u - 15:40u
Maandrapport 4: 2e en 3e graad   05/04/2019 Hele dag
Maandrapport 5: 1e graad   22/03/2019 Hele dag
Maandrapport 5: 2e en 3e graad   29/05/2019 Hele dag
Maandrapport 6: 1e graad   11/06/2019 Hele dag
Mondialedag   07/05/2019 08:30u - 12:55u
Nocturne: openschooldag TechnOV   15/03/2019 16:00u - 20:00u
O.H.Hemelvaart   30/05/2019 08:00u - 17:00u
O.H.Hemelvaart: Vrijaf   30/05/2019 Hele dag
O-H-Hemelvaart   21/05/2020 08:00u - 16:30u
Opendeurdag   16/03/2019 14:00u - 17:00u
Openschooldag   04/05/2019 11:00u - 15:00u
Ouderavond studiekeuze 2e jaar   12/03/2019 19:00u - 21:00u
Ouderavond studiekeuze 4e jaar   12/03/2019 20:00u - 21:30u
Oudercontact   27/06/2019 16:00u - 20:00u
Oudercontact 1e graad   25/04/2019 17:00u - 20:00u
Oudercontact met rapportuitreiking   27/06/2019 16:00u - 19:00u
Oudercontact op uitnodiging: 2e graad en 5e jaar   25/04/2019 17:00u - 18:30u
Oudercontact studiekeuze 6e jaar   21/05/2019 17:00u - 20:00u
Oudercontact voor alle klassen (behalve OKAN)   25/04/2019 17:00u - 20:00u
Oudercontact voor bespreking rapport 2e trimester en studiekeuze   25/04/2019 17:00u - 20:00u
Oudercontact voor rapportafhaling en herinschrijving   27/06/2019 15:00u - 19:00u
Ouderraad   18/03/2019 19:30u - 21:00u
ouderraad   02/05/2019 19:00u - 20:30u
Ouderraad   20/05/2019 19:30u - 21:00u
Oud-leerlingenavond   15/03/2019 20:00u - 23:59u
Paasbezinning voor 1 + 2 + 3 + OKAN en rapportbespreking voor 4 + 5 + 6 +7   05/04/2019 14:00u - 15:00u
Paasbezinning voor 4 + 5 + 6 +7 en rapportbespreking voor 1 + 2 + 3 + OKAN   05/04/2019 13:00u - 14:00u
Paasmaandag: Vrijaf   22/04/2019 Hele dag
Paasquiz voor alle leerlingen   05/04/2019 08:25u - 12:00u
Paasvakantie   06/04/2019 - 22/04/2019 Hele dag
Paasvakantie   08/04/2019 - 19/04/2019 Hele dag
Paasvakantie   08/04/2019 - 22/04/2019 Hele dag
Paasvakantie   04/04/2020 - 19/04/2020 Hele dag
Parijs 5de jaars   08/05/2019 - 10/05/2019 08:15u - 08:30u
Pasen   21/04/2019 Hele dag
Periodiek rapport alle graden   07/06/2019 Hele dag
periodiek rapport derde graad   05/04/2019 Hele dag
Periodiek rapport eerste en tweede graad   22/03/2019 Hele dag
Personeelsvergadering   05/04/2019 13:00u - 15:30u
Pi-dag   14/03/2019 Hele dag
Pinksteren   09/06/2019 Hele dag
Pinkstermaandag   10/06/2019 Hele dag
Pinkstermaandag   10/06/2019 08:00u - 17:00u
Pinkstermaandag   01/06/2020 08:00u - 16:30u
Pinkstermaandag: Vrijaf   10/06/2019 Hele dag
Prébal 6e jaars   29/03/2019 - 30/03/2019 20:00u - 00:00u
Proclamatie   24/06/2019 Hele dag
Proclamatie   26/06/2019 19:00u - 22:00u
Proclamatie 6e jaars   24/06/2019 19:30u - 22:00u
Proclamatie 6e jaars   24/06/2019 19:30u - 22:00u
Proefwerk 3e jaar   28/03/2019 Hele dag
Proefwerk 3e jaar   29/03/2019 Hele dag
Proefwerken 1B en 2KVVV   20/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Proefwerken 1e graad A-stroom   26/03/2019 - 02/04/2019 Hele dag
Proefwerken 1e graad A-stroom   14/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Proefwerken TSO 2e graad   01/04/2019 - 03/04/2019 Hele dag
Proefwerken TSO 2e graad   17/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Proefwerken TSO 3e graad   13/06/2019 - 21/06/2019 Hele dag
Project actief burgerschap voor 5 A en 5 HB   25/03/2019 - 27/03/2019 Hele dag
Projectdag diversiteit voor de eerste graad   15/03/2019 Hele dag
QUIZ uitvoeren in WZC Rietdijk - 6VZa en b   14/03/2019 13:00u - 16:00u
Rondleiding Fort van Breendonk voor 5BSO door 6TSO   09/05/2019 12:30u - 16:00u
Rondleiding in de galerij van de mens: 6A(EcWi)-6B(LaWi-GrWi)-6C-6W(WeTo-WiTo)-6T DBJ - GIS   26/04/2019 08:25u - 12:30u
Rondleiding in Fort van Breendonk voor 6TSO o.b.v. Corstjens T. en Matthijs G.   18/03/2019 13:45u - 16:00u
Schoolfotograaf 1e graad   03/09/2019 Hele dag
Schoolfotograaf 2e en 3e graad   02/09/2019 Hele dag
Schoolraad SO   23/05/2019 19:30u - 21:00u
Schoolrekening 4   03/06/2019 Hele dag
Skireis 2e jaars   06/04/2019 - 13/04/2019 Hele dag
Snuffellessen OKAN   29/04/2019 - 10/05/2019 Hele dag
Sobere maaltijd   05/04/2019 12:00u - 13:00u
Sportdag   03/05/2019 Hele dag
Sportdag   16/05/2019 Hele dag
Sportdag voor alle leerlingen   17/05/2019 Hele dag
Sportprikkels 6TSO en BSO   26/04/2019 Hele dag
Start 1ste inschrijvingsperiode SO   27/06/2019 14:00u - 19:00u
start schooljaar 2019-2020   02/09/2019 Hele dag
studiekeuze namiddag 6de jaars   21/03/2019 12:00u - 16:00u
Studienamiddag 1e jaar Latijn en 2e jaar   25/03/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 1e jaar Latijn en 2e jaar   13/06/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 1e jaar Moderne   26/03/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 3e graad   04/06/2019 12:00u - 16:30u
Studienamiddag 3e jaar   06/06/2019 12:00u - 16:30u
suikerfeest   05/06/2019 Hele dag
Syntheserapport 2: 1e graad en 3e jaar   05/04/2019 Hele dag
Syntheserapport 2: 4e jaar en 3e graad   27/06/2019 Hele dag
Syntheserapport 3: 1e graad en 3e jaar   27/06/2019 Hele dag
syntheserapport eerste en tweede graad   05/04/2019 Hele dag
Syntheserapport/jaarrapport   28/06/2019 Hele dag
Talentenproject Vlajo voor 1 TEC o.b.v. Mestdagh S. en Abeyesundera C.   25/04/2019 Hele dag
Talentenproject Vlajo voor 2 HEM b o.b.v. Roothans A.   24/04/2019 08:00u - 12:00u
Theorie rijlessen 6 VZ A en B   22/02/2019 10:30u - 12:00u
Toneel: KunstZ & Aïcha Cissé 3BSO   26/03/2019 10:30u - 12:00u
Toneel: KunstZ & Aïcha Cissé 4BSO   26/03/2019 13:30u - 15:30u
Toneel: KunstZ & Aïcha Cissé 4TSO   26/03/2019 10:30u - 12:00u
Uitgestelde proeven SO   26/08/2019 - 27/08/2019 Hele dag
Uitstap Boulonnais 6B(HuWe)-6C-6T VBB   29/04/2019 Hele dag
Uitstap rond studiekeuze 6 B&IT, 6 M&M en 6 O&C A en B   19/03/2019 Hele dag
Uitstap: Boulonnais 6A-6B(LaMT-GrLa-LaWi-GrWi) VBB   14/05/2019 Hele dag
Verdediging GIP 6T (D2/12)   10/05/2019 08:00u - 12:30u
Verkeersweek 1e en 2e graad WUK   06/01/2020 - 10/01/2020 Hele dag
Verkiezingsdebat 6A-6B-6C   07/05/2019 14:35u - 16:30u
Vertrek eindejaarsreis Madrid   03/04/2019 Hele dag
Vlaamse Chemie Olympiade finale   27/04/2019 Hele dag
Vlaamse Chemie Olympiade 2e ronde   27/02/2019 12:30u - 15:30u
Voorbereiding diversi-date L5+6 in B003   22/03/2019 13:00u - 14:35u
Vrije dag   01/05/2019 08:00u - 17:00u
VRIJE DAG 1 MEI   01/05/2019 Hele dag
VRIJE DAG 1 MEI   01/05/2020 Hele dag
Wapenstilstand   11/11/2019 Hele dag
Wapenstilstand   11/11/2020 Hele dag
Wereld waterdag (MOS)   22/03/2019 Hele dag
Workshop Ukelele: 1e graad VCR   11/03/2019 - 15/03/2019 Hele dag
workshops ivm studiekeuze voor 6 TSO en 7 BSO   29/03/2019 - 30/03/2019 13:00u - 15:30u
Zeeklassen voor Okan   27/05/2019 Hele dag
Zeeklassen voor Okan   28/05/2019 Hele dag
Zeeklassen voor Okan   29/05/2019 Hele dag
Zomervakantie   01/07/2019 - 30/08/2019 Hele dag